3 Beds
2 Baths
2,012 sqft
$490,000
6352 Mallard Trace Drive Tallahassee FL, 32312
Price per sqft
$243.54
Built in
1993
Property size
2,012 sqft
Property type
Residential
Garages
3
Overview
Additional information
MLSⓇ ID
399941
Lot Size
0.55 Acres
Other property details
Taxes
$4,517
Tax Frequency
Annually
Garage Spaces
3
Courtesy of Hill Spooner & Elliott Inc, ,
Listing Contact: 850-980-0625